Sık Sorulan Sorular

1. BİR MAĞZANIZ VARMI ?  
 
    Firmamız sadece internet üzerinde satış yapmaktadır. Gezebileceğiniz bir mağzamız bulunmamaktadır.
 
2. ÜYE KAYDINI OLUŞTURDUM ANCAK SİTEYE GİRİŞ YAPAMIYORUM ?
 
    Üye kaydını oluşturduktan sonra mail adresinize 'Üye Aktivizasyon Kodu' gönderilmektedir. Bu kodu aktif hale getirdikten sonra siteye giriş yapabilirsiniz.  Bazen ' Üye Aktivizasyon Kodu' mail adresinizin 'GEREKSİZ veya SPAM' klasörüne düşmektedir.   
 
3. ÜRÜNLERİN PAKETLENMESİ VE GÖNDERİMİ NASIL YAPILIYOR ?

   Satın aldığınız tohumlar kilitli poşet içerisine konularak ekim talimatları ile birlikte havalı zarf içerisinde size gönderilmektedir. 
 
4. ÜCRETSİZ KARGODAN NASIL YARARLANIRIM ? 

    Ücretsiz kargodan yararlanabilmeniz için; BitkiPet dükkanımızdan tek seferde  75,00 TL  ve üzeri alışveriş yapmanız gereklidir. Dükkanımızda yapacağınız 75,00 TL ve üzeri alışverişinize KARGO ÜCRETİ ÖDEMEDEN sahip olacaksınız.  

5. KARGOM ELİME NE ZAMAN ULAŞIR ? 

   Dükkanımızdan yaptığınız tüm alışverişleriniz en geç iki iş günü içinde kargoya verilmektedir. Haftanın 5 günü (Cumartesi-Pazar günü hariç) her gün siparişleriniz kargo ile müşterilerimize gönderilmektedir. Siparişiniz kargoya verildikten sonra kargo takip numaranız sitemizde kayıtlı olan mail adresinize gönderilmektedir.  

    600 km kadar olan mesafeye kadar (AT dışı yerler hariç) kargo gönderildikten sonraki gün elinizde olacaktır. Bazen kargo firmasından dolayı meydana gelen gecikmeler olabilmektedir.
 
    Kargo firmalarının köylere teslimatı olmadığından köy adresi olan muşterilerimiz en yakın kargo şubesinden kargolarını kendileri gidip teslim alacaklardır. 
 
   Bunlardan başka bize sormak istediğiniz bir şey varsa mail ile sorabilirsiniz. En hızlı şekilde cevap verilecektir.
Opencart site tasarım ve uyarlama Mehmet Ürgür tarafından Sitemi Yenile adına yapılmıştır.