Cayma Hakkı ve İade

CAYMA HAKKI ve İADE

    ALICI, sözleşme konusu ürürünün kendisine veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa tesliminden itibaren 7 gün içinde cayma hakkına sahiptir. Cayma hakkının kullanılması için bu süre içinde SATICI'ya bitkipet.net sitesinde müşteri servisi bölümünden geri iade formunu doldurarak veya e-mail ile bildirimde bulunulması ve ürünün kullanılmamış olması şarttır. Bu hakkın kullanılması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün SATICI'ya gönderildiğine ilişkin kargo teslim tutanağı örneği ile fatura aslının iadesi zorunludur. Bu belgelerin ulaşmasını takip eden 7 gün içinde ürün bedeli ALICI'ya iade edilir. Cayma hakkı nedeni ile iade edilen ürünün kargo bedeli SATICI tarafından karşılanır.

CAYMA HAKKI KULLANILAMAYACAK ÜRÜNLER

    Niteliği itibarıyla iade edilemeyecek ürünler, tek kullanımlık ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar, sarf malzemeleri, hızlı bozulan veya son kullanım tarihi geçen ürünler ve hizmet için cayma hakkı kullanılamaz.  

İADE İLE İLGİLİ YAPILACAKLAR 

  '' MÜŞTERİ SERVİSİ '' bölümünde bulunan '' GERİ İADE '' formunu doldurmanız gerekmektedir. Bize gelen bu yazılı iade talebi üzerine sizinle irtibata geçilecek ve iade işleminin biran önce tamamlanması sağlanacaktır.

Opencart site tasarım ve uyarlama Mehmet Ürgür tarafından Sitemi Yenile adına yapılmıştır.