Ödeme ve Kargo Hakkında

1. ÖDEME SEÇENEKLERİ :

    Sitemizden yapacağınız alışveriş esnasında sadece Havale/EFT seçeneği ile ödeme yapabilirsiniz. Bunun dışında şuan için başka ödeme seçeneğimiz bulunmamaktadır.

    Ödemenizi yaptıktan sonra '' MÜŞTERİ SERVİSİ '' bölümünde bulunan '' Havale/EFT Bildirimi '' formunu doldurun. Bu sayede işlemleri daha hızlı takip eder ve siparişinizi daha çabuk onaylarız.

2. KARGOM ELİME NE ZAMAN ULAŞIR ?

    Sitemizden yaptığınız tüm alışverişleriniz ödeme işlemlerinin kontrolünden sonra herhangi bir sorun yoksa mail adresinize ‘Siparişiniz onaylandı kargoya hazırlanıyor’ maili gönderilir. Siparişiniz onaylandıktan sonra en geç iki iş günü içinde size gönderilecektir. Haftanın 5 iş günü (Cumartesi-Pazar günleri hariç) her gün siparişleriniz kargo ile müşterilerimize gönderilmektedir. Siparişiniz kargoya verildikten sonra ‘Kargoya verildi’ ve kargo takip numarası bildirdiğiniz mail adresinize ulaşmaktadır. Kargo takip numarası ile kargo firmasının internet sitesinden kargonuzun nerde olduğunu görebilirsiniz. AT dışı yerler hariç; 600 km kadar olan mesafeye kadar kargo gönderildikten 24 saat sonra, 600 km uzak mesafelere 48 saat sonra kargonuz elinizde olacaktır. Bazen kargo firmasından dolayı meydana gelen gecikmeler olabilmektedir.

    Kargo firmalarının köylere teslimatı olmadığından köy adresi olan müşterilerimiz en yakın kargo şubesinden kargolarını kendileri gidip teslim alacaktır. 

3.  KARGO ÜCRETİ NE KADAR ÖDERİM  ?

    Siparişleriniz Yurtiçi Kargo ile gönderilmektedir. Türkiye'nin her yerine kargo ücreti 10,00 TL yakın veya uzak mesafe olarak değişmemektedir.

4.   ÜCRETSİZ KARGODAN NASIL YARARLANIRIM ?
    
    Ücretsiz kargodan yararlanabilmeniz için; tek seferde 75,00 TL ve üzeri alışveriş yapmanız gereklidir. 75,00 TL ve üzeri alışverişinize KARGO ÜCRETİ ÖDEMEDEN sahip olacaksınız.  

5.  KARGONUZU TESLİM ALMADAN YAPMANIZ GEREKEN ?

    Kargonuzu getiren görevliden teslim almadan önce gelen paketin size ait olup olmadığını ve pakette hasar olup olmadığını kontrol etmelisiniz. İmzalayacağınız kargo teslim fişi ürününüzü sağlam bir şekilde aldığınız anlamına gelir. Eğer pakette bir hasar görürseniz hemen bize bildirin ve kargo görevlisine Hasar Tespit Tutanağı tutturun. Çünkü gönderilen kargolar sigortalıdır ve bu durumda ne müşterimiz nede firmamız mağdur olmayacaktır.   

Opencart site tasarım ve uyarlama Mehmet Ürgür tarafından Sitemi Yenile adına yapılmıştır.